Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. maj
11:00
Randers Freja
4
Aabybro IF
0
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 611
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Randers Freja
SIF Assentoft
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 534
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Randers Freja
Silkeborg IF
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 464
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Randers Freja
Alliancen IF
U10 Drenge C2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 36
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Randers Freja
Vorup FB
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 765
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Alliancen IF (1)
Randers Freja (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Randers Freja (1)
Dronningborg B (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Alliancen IF (3)
Dronningborg B (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hornslet IF
Langaa IK
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Virup IF
Randers Freja
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Randers Freja (2)
Alliancen IF (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Dronningborg B (2)
Alliancen IF (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Randers Freja (1)
Alliancen IF (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Alliancen IF (2)
Dronningborg B (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Randers Freja (2)
Dronningborg B (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Alliancen IF (1)
Alliancen IF (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Randers Freja
Hornslet IF
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Langaa IK
Virup IF
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Dronningborg B (1)
Randers Freja (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Dronningborg B (2)
Alliancen IF (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Alliancen IF (3)
Randers Freja (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Dronningborg B (1)
Alliancen IF (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Alliancen IF (2)
Randers Freja (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Randers Freja
VRI
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 725
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:30
Randers Freja
IK Rosendal
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 655
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Randers Freja
Fårvang IF
ØOB Oldboys 35 år 11 mands 2023-24 Kreds 2 - Forår 2024
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Randers Freja
Horsens fS
U16 Drenge Liga 1 / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Randers Freja
VSK Aarhus
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 559
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Randers Freja
Aabyhøj IF
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Randers Freja
Alliancen IF
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 655
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:30
Randers Freja
Brabrand IF
U10 Drenge B1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Randers Freja
Harlev IK
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 464
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Randers Freja
Langaa IK
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 534
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
Randers Freja
Viby IF
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Randers Freja
Langaa IK
U12 Drenge C2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Randers Freja
BMI
ØOB Oldboys 35 år 11 mands 2023-24 Kreds 2 - Forår 2024
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Randers Freja
Hadsten SK
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 559
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
Randers Freja
FC Skanderborg
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
Randers Freja
VSK Aarhus
ØOB Oldboys 35 år 11 mands 2023-24 Kreds 2 - Forår 2024
|
|||||||||||||||||||
18. jun
17:15
Randers Freja
Grenaa IF
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 24
|